Opigno Quiz App (7.x-1.3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: user
mk: корисник

en: Active
mk: Активно

en: Details
mk: Детали

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
