Opigno Quiz App (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (42 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: user
tr: kullanıcı

en: Value
tr: Değer

en: Group
tr: Grup

en: Description
tr: Açıklama

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Back
tr: Geri

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Score
tr: Puan

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Membership
tr: Üyelik

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Apply
tr: Uygula

en: Passed
tr: Geçti

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Save order
tr: Sıralamayı kaydet

en: Quiz
tr: Sınav

en: My results
tr: Sonuçlarım

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: View panes
tr: Panelleri gör

en: Content pane
tr: İçerik paneli

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı

en: Opigno Apps
tr: Opigno uygulamaları
