Opigno Quiz App (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Next
da: Næste

en: user
da: bruger

en: Value
da: Værdi

en: Group
da: Gruppe

en: Description
da: Beskrivelse

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Score
da: Karakter

en: Details
da: Detaljer

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Pending
da: Afventer

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Blocked
da: Blokeret

en: Membership
da: Medlemskab

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Save order
da: Gem rækkefølge

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: My achievements
da: Mine resultater

en: My course student results
da: Mine kursusdeltageres resultater

en: Displays all course student results to teachers
da: Viser resultater for alle kursusdeltagere til undervisere
