Opigno Quiz App (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Score
he: ניקוד

en: Filter
he: סינון

en: Details
he: פרטים

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Pending
he: ממתינות

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Blocked
he: חסום

en: Membership
he: חברות

en: Failed
he: נכשל

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: Manage questions
he: ניהול שאלות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
