Opigno Quiz App (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Group
bo: ཁག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
