Opigno Quiz App (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Details
kk: Мәліметтер

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
