Opigno Quiz App (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Value
am: እሴት

en: Group
am: ቡድን

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
