Opigno Quiz App (7.x-1.6) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
