Opigno Quiz App (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Value
hu: Érték

en: Group
hu: Csoport

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Score
hu: Eredmény

en: Filter
hu: Szűrő

en: Details
hu: Részletek

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Pending
hu: Függőben

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Membership
hu: Tagság

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Passed
hu: Kihagyott

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: Quiz
hu: Kvíz

en: Manage questions
hu: Kérdések kezelése

en: My results
hu: Saját eredmények

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Content pane
hu: Tartalomtábla

en: Quiz results
hu: Kvíz eredményei

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: OG membership from node
hu: Organic Groups-tagság a tartalomból

en: My achievements
hu: Eredményeim
