Opigno Quiz App (7.x-1.7) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ
