Opigno Quiz App (7.x-1.8) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Score
af: Punt

en: Filter
af: Filtreer

en: Pending
af: Hangende

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
