Opigno Quiz App (7.x-1.8) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: « first
hy: « առաջինը
