Opigno Quiz App (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Score
jv: Skor

en: Filter
jv: Saring

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Blocked
jv: Ditolak

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
