Opigno Quiz App (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Value
ro: Valoare

en: Group
ro: Grup

en: Description
ro: Descriere

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Score
ro: Scor

en: Filter
ro: Filtru

en: Details
ro: Detalii

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Pending
ro: În așteptare

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Blocked
ro: Blocat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Apply
ro: Aplică

en: Passed
ro: Promovat

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Save order
ro: Salvare ordine

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Content pane
ro: Panou conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity Reference
ro: Referință entitate
