Opigno Quiz App (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Value
ar: القيمة

en: Group
ar: المجموعة

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Score
ar: الدرجة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Details
ar: التفاصيل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Start
ar: البداية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Pending
ar: معلّق

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Failed
ar: فشل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Passed
ar: نجح

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: Quiz
ar: مسابقة

en: Manage questions
ar: التحكم بالأسئلة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Your score: %score %
ar: درجتك هي: %score %

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
