Opigno Quiz App (7.x-1.9) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Group
mg: Vondrona

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
