Opigno Quiz App (7.x-1.9) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: user
sr: корисник

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Save order
sr: Сачувај редослед
