Opigno Quiz App (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: user
sv: användare

en: Value
sv: Värde

en: Group
sv: Grupp

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Score
sv: Poäng

en: Filter
sv: Filtrera

en: Details
sv: Detaljer

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Pending
sv: Väntar på

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Save order
sv: Spara ordning

en: Quiz
sv: Frågesport

en: Manage questions
sv: Hantera frågor

en: My results
sv: Mina resultat

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Content pane
sv: Innehållspanel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens
