Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል
