Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Year
ca: Any

en: Score
ca: Puntuació

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Month
ca: Mes

en: Last visit
ca: Darrera visita

en: Dashboard
ca: Tauler
