Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Category
de: Kategorie

en: Statistics
de: Statistiken

en: Email
de: E-Mail

en: Year
de: Jahr

en: Score
de: Punktzahl

en: Last access
de: Letzter Zugriff

en: Month
de: Monat

en: Classes
de: Klassen

en: Last visit
de: Letzter Besuch

en: Passed
de: Bestanden

en: Most active users
de: Aktivste Benutzer

en: General statistics
de: Grundlegende Statistiken

en: View statistics
de: Statistiken zeigen.

en: Courses
de: Kurse

en: Lesson
de: Lektion

en: Group statistics
de: Gruppenstatistiken

en: Number of visits
de: Anzahl der Aufrufe

en: Number of view per day
de: Anzahl der Aufrufe am Tag

en: Number of users
de: Anzahl der Benutzer

en: Total number of page views
de: Gesamtzahl der Seitenaufrufe

en: Avg score
de: Durchschnittliche Punktzahl

en: View group statistics
de: Gruppenstatistik anzeigen

en: Badges earned
de: Erhalene Abzeichen
