Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Year
eo: Jaro

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Month
eo: Monato

en: Last visit
eo: Lasta vizito

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
