Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Email
lt: El. paštas

en: Year
lt: Metai

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Month
lt: Mėnesis

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Dashboard
lt: Darbastalis
