Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Statistics
mn: Статистик

en: Email
mn: Имэйл

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Dashboard
mn: Самбар
