Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Email
nl: E-mail

en: Year
nl: Jaar

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Month
nl: Maand

en: Classes
nl: Klassen

en: Last visit
nl: Laatste bezoek

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Most active users
nl: Meest actieve gebruikers

en: Students
nl: Studenten

en: Courses
nl: Cursussen

en: Lesson
nl: Les

en: Group statistics
nl: Groepsstatistieken

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps

en: Badges earned
nl: Badges verdiend
