Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: Dashboard
nn: Styringspanel
