Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Year
oc: Annada

en: Score
oc: Marca

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Month
oc: Mes

en: Last visit
oc: Darrièra visita

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
