Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Statistics
ru: Статистика

en: Year
ru: Год

en: Score
ru: Результат

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Month
ru: Месяц

en: Classes
ru: Классы

en: Last visit
ru: Последнее посещение

en: Passed
ru: Пройден

en: Most active users
ru: Самые активные пользователи

en: General statistics
ru: Общая статистика

en: View statistics
ru: Смотреть статистику

en: Students
ru: Студенты

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Courses
ru: Курсы

en: Lesson
ru: Урок

en: Date joined
ru: Дата регистрации

en: Opigno Statistics
ru: Статистика Opigno

en: Badges earned
ru: Значков заработано
