Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Statistics
sl: Statistika

en: Year
sl: Leto

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Month
sl: Mesec

en: Last visit
sl: Zadnji obisk

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
