Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Last visit
sq: Vizita e fundit
