Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Email
tr: E-posta

en: Year
tr: Yıl

en: Score
tr: Puan

en: Last access
tr: Son erişim

en: Month
tr: Ay

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Last visit
tr: Son ziyaret

en: Passed
tr: Geçti

en: Dashboard
tr: Pano

en: Courses
tr: Kurslar

en: Opigno Apps
tr: Opigno uygulamaları
