Opigno Statistics App (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Statistics
uk: Статистика

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Year
uk: Рік

en: Score
uk: Вага

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Month
uk: Місяць

en: Classes
uk: Класи

en: Last visit
uk: Останнє відвідування

en: Passed
uk: Успіх

en: General statistics
uk: Загальна статистика

en: View statistics
uk: Дивитися статистику

en: Students
uk: Студенти

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Lesson
uk: Урок

en: Group statistics
uk: Статистика груп

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno

en: Opigno Statistics
uk: Статистика Opigno
