Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Statistics
af: Statistieke

en: Score
af: Punt

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Last visit
af: Laaste besoek
