Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Year
ar: السنة

en: Score
ar: الدرجة

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Month
ar: بالشهر

en: Last visit
ar: آخر زيارة

en: Passed
ar: نجح

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
