Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Email
bn: ইমেইল

en: Year
bn: বছর

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: Month
bn: মাস

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
