Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Year
fi: Vuosi

en: Score
fi: Tulos

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Month
fi: Kuukausi

en: Last visit
fi: Viimeisin vierailu

en: Dashboard
fi: Työpöytä
