Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો
