Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Email
is: Netfang

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður
