Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Statistics
lv: Statistika

en: Email
lv: E-pasts

en: Year
lv: Gads

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Month
lv: Mēnesis

en: Last visit
lv: Pēdējais apmeklējums

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Dashboard
lv: Darbgalds
