Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം
