Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Email
mr: ईमेल

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना
