Opigno Statistics App (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Statistics
sv: Statistik

en: Email
sv: E-post

en: Year
sv: År

en: Score
sv: Poäng

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Month
sv: Månad

en: Classes
sv: Klasser

en: Last visit
sv: Senaste besöket

en: View statistics
sv: visa statistik

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Lesson
sv: Lektion
