Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Statistics
az: Statistika

en: Year
az: İl

en: Score
az: Hesab

en: Last access
az: Son icazə

en: Month
az: Ay
