Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Statistics
bg: Статистики

en: Email
bg: Е-поща

en: Year
bg: Година

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Month
bg: Месец

en: Last visit
bg: Последно посещение

en: Dashboard
bg: Табло
