Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Last visit
dz: བལྟ་སྤྱོད་མཇུག།
