Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Email
he: דוא"ל

en: Year
he: שנה

en: Score
he: ניקוד

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Month
he: חודש

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: Most active users
he: משתמשים הכי פעילים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
