Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Statistics
jv: Statistik

en: Year
jv: Tahun

en: Score
jv: Skor

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Month
jv: Wulan

en: Last visit
jv: Kunjungan terakhir

en: Dashboard
jv: Dasbor
