Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Year
ka: წელი

en: Score
ka: ქულა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Month
ka: თვე
