Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Statistics
kk: Статистика

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Last visit
kk: Соңғы көшу
