Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Month
km: ខែ

en: Last visit
km: ចូល​ទស្សនា​ចុងក្រោយ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
